Brodziki mineralne 

Oferujemy zarówno wygodne, jak i estetyczne brodziki mineralne, które doskonale sprawdzą się w każdej łazience. Wszystkie z nich posiadają wiele zalet, należą do nich przede wszystkim trwałość i odporność na uszkodzenia.

Z pomocą naszych produktów możesz połączyć funkcjonalność z estetyką swojej łazienki. Brodziki z konglomeratu posiadają gładką, pozbawioną porów powierzchnię, dzięki czemu jest ona duża łatwiejsza w czyszczeniu, a co za tym idzie gromadzi się na niej o wiele mniej bakterii niż w przypadku standardowych modeli.

Jednak to nie jedyna zaleta modeli mineralnych, ponieważ są również odporne na nagłe zmiany temperatury, co jest bardzo ważne w przypadku tego typu produktów. Wybierając modele mineralne możesz bez obaw zmieniać temperaturę wody w czasie kąpieli.

Prowadzona przez nasz sklep sprzedaż brodzików obejmuje modele płaskie z konglomeratu, które można umieścić na posadzce lub wbudować w podłogę. Dostępne są również w wersji kwadratowej, prostokątnej, ale również narożnej. Dzięki zróżnicowanym wymiarom można je łatwo dopasować do wnętrza każdej łazienki.

Produkty z konglomeratu w większości modeli pokryte są powierzchnią antybakteryjną. Co więcej bez obaw można czyścić je różnego rodzaju środkami, ponieważ są odporne na plamy i odbarwienia.

filter
Wyświetla 1 - 9 z produktów: 9
AWAWAI Sp. z o.o.
ul. Kwadratowa 8 / 15
Józefosław
05-509 Piaseczno
FIRMA DOSTAWA ZWROTY REGULAMIN KONTAKT
© AWAWAI - Wszelkie prawa zastrzeżone, Webmaster ITB Vega, Polityka prywatności, Pliki cookies