Era ultrapłaskich brodzików

Obecnie w aranżacji wnętrz dominuje minimalizm, który skłania zarówno inwestorów jak i producentów wyposażania łazienek do poszukiwania takich rozwiązań, które pozwolą zachować piękny aranżacyjny ascetyzm. Nie trzeba nikogo przekonywać jak mocno zmienił się design strefy prysznica w ciągu ostatniego dziesięciolecia.

Czym różnią się brodziki mineralne od akrylowych?

Czasami klienci podpytują nas o różnice w brodzikach, bo jak mówią brodziki akrylowe są tańsze, więc po co płacić trochę więcej? Brodziki akrylowe nie są odporne na zarysowania i środki chemiczne.

Zimny czy gorący prysznic?

Część osób uważa, że gorący prysznic jest zdrowy. Niestety to nie jest prawda! Gorący prysznic osłabia naturalną warstwę ochronną, wysusza i podrażnia skórę.

Brodziki z konglomeratu

Do brodzików akrylowych i stalowych jesteśmy już przyzwyczajeni. Alternatywą dla nich są brodziki z konglomeratów oraz z kamieni naturalnych. Przedstawiamy ich główne cechy.

Brodzik łazienkowy - jaki materiał wybrać?

Obecnie wybór brodzika nie ogranicza się tylko do dobrze popularnego i taniego akrylu. W sklepach dostępnych jest wiele rodzajów brodzików wykonanych z różnych materiałów, a każdy posiada mocne i słabe strony. Przedstawiamy podsumowanie najistotniejszych właściwości.

Jaki brodzik prysznicowy - akrylowy czy mineralny?

Tradycyjne brodziki z akrylu czy może nowocześniejsze z odlewu mineralnego? Pomagamy w podjęciu decyzji. Oto krótkie zestawienie brodzików akrylowych i mineralnych.

Brodziki prysznicowe z różnych materiałów

Choć w sklepach z wyposażeniem łazienek dominuje akryl, nie jest to jedyny materiał, z jakiego może być wykonany brodzik prysznicowy. Dostępne są również brodziki stalowe, ceramiczne lub te wyprodukowane z kompozytów czy naturalnego kamienia. Wybór jest całkiem spory, ale warto pamiętać, że każdy materiał ma zarówno zalety, jak też wady.

Brodzik akrylowy, stalowy czy z marmuru - jaki wybrać?

Wybór odpowiedniego brodzika do kabiny prysznicowej zależy od kilku czynników. Należy zastanowić się nad jego głębokością, kształtem oraz konstrukcję syfonu i na końcu nie zapominając o określeniu materiału z jakiego został brodzik wykonany. Ogólnie brodziki dzielimy na trzy rodzaje – akrylowe, stalowe i z konglomeratu (z marmuru, zwane także mineralnymi). Poniżej prezentujemy małe podsumowanie poszczególnych rodzajów brodzików. To ułatwi podjęci
AWAWAI Sp. z o.o.
ul. Kwadratowa 8 / 15
Józefosław
05-509 Piaseczno
FIRMA DOSTAWA ZWROTY REGULAMIN KONTAKT
© AWAWAI - Wszelkie prawa zastrzeżone, Webmaster ITB Vega, Polityka prywatności, Pliki cookies