Czym różnią się brodziki mineralne od akrylowych?

Czasami klienci podpytują nas o różnice w brodzikach, bo jak mówią brodziki akrylowe są tańsze, więc po co płacić trochę więcej?

Brodziki akrylowe są lekkie, dostępne w wielu kształtach i kolorach. Łatwo je zamontować. Niewątpliwą zaletą tych brodzików jest gładka powierzchnia, przez co szybko dają się czyścić. Niestety brodziki te nie są odporne na zarysowania. Pocieszeniem jest fakt, że akryl to tworzywo barwione w masie, więc mniejsze rysy można bez usunąć poprzez polerowanie. Ale nie są też tak odporne na różne chemikalia.

Natomiast brodziki z odlewu mineralnego są również bardzo gładkie. Ich nieporowata powierzchnia sprawia, że utrzymanie ich w czystości nie wymaga wysiłku. Jedną z największych zalet tych brodzików jest odporność na substancje chemiczne i plamiące. Wszelkie tego typu zabrudzenia są łatwe do usunięcia przy użyciu delikatnych środków myjących. Brodziki mineralne posiadają jeszcze jeden wielki atut: materiał, z którego są wykonane jest odporny na ścieranie, dzięki czemu brodziki zachowują swój pierwotny wygląd przez długi czas. Ostatnia zaleta to ich wygląd :-)

Komentarzy: 1

  • Avatar
    Mariolka

    Krótko i na temat! Czyli na rękę mi tu wyłożono kwestie brodzika. Czy brodzik mineralny jest lepszy? Wiele źródeł na to wskazuje, wszelkie zestawienia i specjalistyczne pisanie. Ale dla mnie najważniejsza była opinia moich znajomych, którzy korzystają z takich brodzików. Faktycznie zachwalają oni to ustrojstwo. Coś na rzeczy jest :-)

    23/07/2018

Napisz komentarz

Wszystkie pola są wymagane

Przepisz kod
AWAWAI Sp. z o.o.
ul. Kwadratowa 8 / 15
Józefosław
05-509 Piaseczno
FIRMA DOSTAWA ZWROTY REGULAMIN KONTAKT
© AWAWAI - Wszelkie prawa zastrzeżone, Webmaster ITB Vega, Polityka prywatności, Pliki cookies